Péče o vlasy

Jak doma vyrobit vše, co potřebujeme k péči o svoje vlasy.

Jak si s minimálním úsilím vyrobíme kosmetiku přesně podle našich požadavků a bez konzervačních látek, která se dá jíst a není toxická. V našem improvizovaném vlasovém studiu se naučíme pomocí vlasového rituálu pečovat o svoje vlasy.
Naučíme se, jak správně připravit “půdu – pokožku“, aby vlasy měly vše potřebné pro svoji výživu.
Nestačí jen vlasy umýt. Užijeme si dokonalou relaxaci při jemné a zklidňující masáži pro zklidnění vlasové pokožky. Projdeme si jednotlivé fáze vlasového rituálu. Přípravky, které k tomu budeme potřebovat, si sami vyrobíme z přírodních surovin a bylinek.

Co nás bude čekat?
Domácí vlasový rituál, jak vyživit pokožku ve vlasech.
Ukážeme relaxační vlasovou masáž.
Vyrobíme si domácí šampon a relaxační olejíček.

Večerem Vás provede Mgr. Helena Chytrová.
Cena: 490 Kč (v ceně zahrnutý materiál na výrobu)
Na workshop je nutná rezervace, přihlášky přes educa-jbc.cz nebo na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

 

Ve vzdělávacím centru Educa minulý týden začal kurz češtiny pro cizince.
Probíhá každý čtvrtek od 16 hodin do 17:30. V kurzu jsou stále volná místa.
Přihlásit se můžete na našich stránkách, emailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), nebo telefonicky (602 505 288)
Studiem češtiny pro cizince získáte možnost začlenit se do běžného života v České republice a lépe poznat nové přátele či kolegy.
Naše kurzy Vám pomohou v každodenním životě a připraví Vás jak na formální komunikaci (s úřady, pracovní) či volný čas (komunikace s rodinou, přáteli).

 

The course of czech language for foreigners begins last week at Educa.
It runs every Thursday from 4 pm to 5:30 pm. There are still vacancies in the course.
You can register on our website, by email (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) or by phone (602 505 288).
By studying Czech for foreigners, you will be able to integrate into everyday life in the Czech Republic and get to know new friends or colleagues better.
Our courses will help you in everyday life and prepare you for formal communication (with authorities, work) or leisure (communication with family, friends).

etina pro cizince

Tento týden nám začal nový školní rok a i v Educe se připravujeme na začátek výuky jazykových kurzů.

Nyní je stále možnost se přihlásit do kurzů, které se zaplňují.

Neváhejte a zaberte si místo v tom nejvhodnějším kurzu pro vás.

V nabídce máme ranní i odpolední kurzy

Těsíme se na vás v novém semestru. Začínáme 16.9.2019

google pspevek

Nabízíme poslední místo v kurzu pro děti(10-13 let) v dopoledním intenzivním kurzu angličtiny s tématem »Pět kontinentů«. Dopolední kurz (9:30-12:30) v období 19.8. - 23.8. 2019. Skvělá příprava pro děti na další školní rok.
Příhlásit se můžete ZDE.

Školní rok máme za sebou, ale to neznamená, že si nemůžeme procvičit anglitčtinu i o prázdninách. 

V materiálech pro děti jsme připravili různá interaktivní videa, kde se odpočinkovou formou připomenete své jazykové schopnosti a budete připraveni v září do nového školního roku.

Materiály budeme během prázdnin přidávat a obnovovat.

 

Galerie

Jste zde: Home Novinky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací Rozumím