Příměstský tábor ŠKOLA HROU

Další ze série edukačně zábavných příměstských táborů opět pro děti v 1. až 5. třídě ŠKOLA HROU. Tábor je zaměřen na připomenutí látky z češtiny a matematiky a pohodovější nástup do školy. Další informace a přihlášku najdete zde Příměstský tábor ŠKOLA HROU v Educe v Jablonci n. N.   Těšíme se na Vás. Další dotazy směřujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel. 602 505 288.

Příměstský tábor ČEŠTINA HRAVĚ

Nově jsme pro vás a vaše dítě připravili příměstský tábor k zopakování a osvěžení češtiny. Tábor je určen především  pro děti cizinců, které doma moc česky nemluví. Pokud máte syna nebo dceru v 1. až 5. třídě a potřebujie si zopakovat češtinu do školy a mluvit česky,  podívejte se na víc informací tady příměstský tábor Čeština hravě. Těšíme se na vás. A nemusíte se bát, tábor bude hravý a děti si užijí legraci.

FYTEX - příměstský tábor fyziky, techniky a experimentování 2024

5. ročník úspěšného tábora FYTEX budeme v letošním roce pořádat opět v červenci a v srpnu. Tábor je určen pro děti 9 - 13 let se zájmem o experimenty, techniku a fyziky a bude se konat opět v ZŠ Pivovarská v Jablonci n. N. 8. -12. 7. 2024 a 5. - 9.8. 2024.

Možnost přihlášení na červencový tábor zde (úplně dole na stránce ). Srpnový termín  je už obsazen. Pokud byste měli zájem dělat asistenta, prosím napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Těšíme se na vás.

 

Letní intenzivní jazykové kurzy

Na léto jsme pro vás připravili intenzivní týdenní jazykové kurzy angličtiny a španělštiny s výukou dopoledne nebo večer.  Kurzy jsou zaměřeny hlavně na zdokonalení a větší pohotovost v mluvení a rozšíření slovní zásoby.

Jsou pro malé skupinky a otevíráme je už od 3 posluchačů. Budete mít proto dostatek prostoru na komunikaci.

Podívejte se na podrobné informace o letních kurzech a v případě zájmů nebo dotazů nás kontakujte. Těšíme se na Vás.

Letní intenzivní jazykové kurzy

Chtěli byste v létě trochu oprášit svoje znalosti angličtiny a rozmluvit se? Nebo rozšířit slovní zásobu, zbavit se bloků z mluvení?  Připravili jsme pro vás intenzivní týdenní jazykové kurzy angličtiny  s výukou dopoledne nebo večer.  Kurzy jsou zaměřeny hlavně na zdokonalení a větší pohotovost v mluvení a rozšíření slovní zásoby.

Jsou pro malé skupinky a otevíráme je už od 3 posluchačů. Budete mít proto dostatek prostoru na komunikaci.

Podívejte se na podrobné informace o letních kurzech a v případě zájmů nebo dotazů nás kontakujte. Těšíme se na Vás.

Novinky a akce

Příměstský tábor ŠKOLA HROU Příměstský tábor ŠKOLA HROU středa 17. duben 2024 Další ze série edukačně zábavných příměstských táborů opět pro děti...
Příměstský tábor ČEŠTINA HRAVĚ Příměstský tábor ČEŠTINA HRAVĚ středa 17. duben 2024 Nově jsme pro vás a vaše dítě připravili příměstský tábor k zopakování...
FYTEX - příměstský tábor fyziky, techniky a experimentování 2024 FYTEX - příměstský tábor fyziky, techniky a experimentování 2024 pondělí 18. březen 2024 5. ročník úspěšného tábora FYTEX budeme v letošním roce pořádat opět...

Galerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.