Mentoring

  Ženám 50+ (eventuelně 45+) nabízíme:  

 • účast v mezinárodním projektu Advantage
 • možnost naučit se mentorovat 
 • kurz mentoringu zdarma
 • vyzkoušení si vzájemné mentorování v oblasti, která je vám blízká
 • možnost zdokonalit se v některé z oblastí, kterou potřebujete pro práci, kariéru, podnikání
 • rozšíření pracovních i osobních kontaktů, nová přátelství

Staňte se mentorkou                           

   

 

Plně financovaný školicí program na míru pro ženy se zájmem o využití svých životních a pracovních zkušeností s cílem pomoci jiným ženám rozvíjet dovednosti, které mohou použít pro zlepšení své kariérní a podnikatelské vyhlídky. Nejsou vyžadovány žádné předchozí dovednosti ani kvalifikace. Série osobních (případně on-line) setkání, které vás naučí, co je nutné k efektivnímu mentorování ostatních lidí a jak nejlépe využít své nové dovednosti online jako e-mentor. Jakmile získáte kvalifikaci, stanete se uznávaným mentorem na naší platformě e-Advantage, bezpečném prostoru, kde můžete své nové dovednosti uplatnit v praxi v naší online komunitě pouze pro ženy.

Na podporu tohoto programu hledáme ženy ve věku 45+  v Jablonci nad Nisou, v Liberci ale i jinde, které by se chtěly stát mentorkou.

Vstupní požadavky: žádné předchozí dovednosti ani kvalifikace  

Musíte mít možnost účastnit se všech setkání nebo webinářů.

Místo: v Educe v Jablonci n. N. nebo v případě potřeby on-.ine  

Termíny:

v sobotu 26. 2. 2022  9 - 18

v pátek 4. 3. 2022   9 - 18

 

Přihláška:  e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Další informace:  602 505 288, 483 318 621 u Evy Kořánové

 

Proč tréninkem mentorů v projektu e-Advantage získáváte víc, než dáváte.

Mentoring je více než jen moderní slovo, které znamená podporu někoho jiného. Je to ve skutečnosti neuvěřitelně bohatá a obohacující zkušenost – obousměrný proces, který přináší výhody jak mentorovi, tak mentorovanému, co je v obchodním prostředí velmi zřídkavá zkušenost. Je to také prodejní dovednost, která může vést k placené práci nebo zlepšit vyhlídky na lepší zaměstnání. Zde je našich šest hlavních důvodů, proč je důležité stát se mentorem:

 1. Mentorování vám dává příležitosti k sebereflexi.

Při práci s mentorovaným zjistíte, že uvažujete o svém vlastním vývoji.  Může to být skvělá zkušenost, protože zjistíte, že mnoho ze svých poznatků můžete sdílet se svým klientem.

 1. Být mentorem se stává prodejnou dovedností.

Mít zkušenosti s mentorováním je atraktivní kvalita. Ukazuje to na dobré poslechové dovednosti, zvídavou mysl a člověka ochotného obohatit ostatní. Ať už hledáte novou práci, nebo chcete zaujmout potenciálního klienta, rozhovor o vašich mentorských dovednostech vám může významně pomoct. 

 1. Rozšíříte si svoji síť kontaktů a budete součástí mentorské komunity.

 Vztahy jsou klíčem k úspěchu v podnikání a vaše síť je mocným nástrojem, protože vám umožňuje sdílet informace, postřehy a poskytovat podporu.  Význam mentorská komunity roste s tím, že stále více lídrů uznává její hodnotu.

 1. Získáte přehled o dalších oblastech.

 Existují neuvěřitelné možnosti učení, když mentorujete někoho mimo svého oboru a dozvíte se hodně o sektoru vašeho mentorovaného. Je velmi snadné upadnout do pasti pohledu na věci prostřednictvím své vlastní perspektivy a přímé zkušenosti. Dívání se z pohledu někoho jiného může velmi obohacující.

      5. Zlepšíte své komunikační a koučovací dovednosti.

Vaše vylepšené dovednosti vám umožní efektivněji komunikovat v jiných prostředích. Být odborníkem ve svém oboru je jedna věc, být mentorem je něco úplně jiného.

 1. Mentoring přináší obchodní příležitosti.

Může se stát, že váš mentorovaný bude zdrojem nových obchodních příležitosti, nebo se příležitost může objevit jako výsledek vašeho vztahu.   

  

Projekt Advantage – enterprising older woman

Projekt je realizován za finanční podpory Evropské unie, v rámci programu Erasmus plus. Zaměřuje na podporu rozvoje znalostí a dovedností, které mají pomoci při vzniku nového podnikání nebo dosažení vyšší kvalifikace ve specifické skupině  žen věku 50+ nebo i 45+.

Projekt Advantage vytvoří spolupracující komunitu ( peer-to-peer)  žen ve věku 50+, které budou sdílet svoje znalosti a zkušenosti formou elektronické komunikaci, ale i osobně a nabídne online poradenství a podporu v podnikání  nebo dosažení vyšší kvalifikace.

  

Jste zde: Home Semináře a další kurzy Mentoring
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací Rozumím