WORD

Word

Jaký lepší program si do firmy vybrat na úpravu textů než MS Word. Zdá se jednoduchý, uživatelsky přátelský, nejpoužívanější a mnozí lidé tvrdí, že jej perfektně ovládají. Opak ale může být pravdou. Naučte se s tímto programem pracovat správně a vytvářejte poutavé a dobře čitelné dokumenty. Kurzy Wordu rozlišujeme do dvou hlavních úrovní – pro začátečníky a pro pokročilé uživatele.

Jako u všech počítačových kurzů nabízíme možnost výuky přímo v Educe s pronajatými počítači. Možné je se výuky účastnit také s vlastním notebookem. Praxí jsou také kurzy ve firmách, které disponují vlastními počítači. Nabízíme také možnost zajistit stejnou verzi programu, jakou používáte či jakou potřebujete školit. Různé verze totiž obsahují různé postupy a změny.

V případě zájmu nás kontaktujte na tel. 602 505 288  nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. – cenovou nabídku Vám vytvoříme podle počtu posluchačů a podle toho, kde výuka bude probíhat. Pravidelně nabízíme akční školení , o kterých informujeme v našem emailovém zpravodaji, do kterého se můžete přihlásit.

 

Žádné aktivní kurzy v této kategorii.

Galerie

Jste zde: Home Počítačové kurzy Word
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací Rozumím