VÝUKA 1+1

Co je to?maly-05-29-10-05-06-15-educa-003jpg.jpg

Kromě otevřených jazykových kurzů, seminářů a workshopů, firemních kurzů a počítačových kurzů Vám nabízíme také individuální kurzy. Kurz 1+1 je intenzivní individuální výuka ušitá na míru klientovi. Pod 1+1 je míněno 1 posluchač a 1 lektor. Alternativou této výuky jsou pak minikurzy 1+2 a 1+3, kde se učí spolu např. kolegové, členové rodiny, spolužáci. Garance lektora znamená, že lektor je ověřen a že za něj ručíme. V případě, že z jakéhokoliv důvodu byste si s lektorem nesedli, lektora vyměníme.

Co učíme?

Vyučujeme angličtinu, němčinu, španělštinu, francouzštinu, italštinu, ruštinu, češtinu pro cizince, příp. další jazyky dle přání nebo také kurzy počítačů a účetnictví.

Pro koho?

Tato výuka je vhodná pro všechny, kteří nechtějí nebo nemohou z různých důvodů navštěvovat běžnou výuku v kurzu, např. pro manažery, směnující, lidi s nepravidelnou pracovní dobou, pro ty, co často cestují nebo i pro velmi motivované nebo talentované studenty, které výuka v kurzu zdržuje.

Kde kurzy probíhají?

Kurzy se konají v místě klienta, doma nebo v práci, eventuelně v místě lektora nebo výjimečně dle domluvy v učebnách Educy v Jablonci nad Nisou.

Lektoři

Spolupracujeme s velkým počtem lektorů z Jablonce, Liberce a dalších míst Libereckého kraje. Řada lektorů vyučuje pro nás už delší dobu, nové lektory ověřujeme. Máme k dispozici české lektory i rodilé mluvčí a vždy se snažíme najít vhodného lektora vzhledem k místu výuky, požadavkům na výuku (např. zaměření výuky  technické, lékařské ), příp. i věku.

Jak výuku objednat?

Výuku můžete objednat telefonicky, osobně nebo emailem. Telefonický nebo osobní kontakt je v první fázi nejrychlejší, můžeme Vám rovnou doporučit jaký typ výuky je pro Vás dle Vašich potřeb nejvýhodnější. Doporučujeme Vám předem si zvážit jakou dobu se asi chcete učit. Smlouvy mohou být sjednány na libovolnou dobu (např. výuka může probíhat intenzivně v průběhu týdne nebo jenom 1x2 hod. za týden a to celý semestr.) Dále rozmyslete čas a intenzitu výuky. Je dobré mít alternativní časy výuky, aby bylo jednodušší najít lektora ( některé časy, např. po práci 16 - 17 hod. jsou extrémně vytížené). Další důležitou informací je Vaše pokročilost v daném jazyce a Vaše jazyková historie. Připravujeme nové rozřazovací testy, momentálně dostupné z angličtiny a němčiny.

Jak dlouho trvá než se začne učit?

Většinou je doba od objednání do zahájení výuky krátká asi týden. V té době najdeme vhodného lektorapřipravíme smlouvu a dle smluvních podmínek většinou je ještě potřeba uhradit 1. splátku.

Finance

Výuka 1+1 je hrazena měsíčně předem (hotově nebo na účet) dle předpokládaného počtu odučených hodin. V případě, že nebyly odučeny všechny hodiny (a dostatečně předem jste se s lektorem domluvili), hodiny i finance se přesouvají na další měsíc. Možná je i individuální dohoda.

Jak výuka probíhá?

Po vyřízení všech formalit a podepsání smlouvy dostanete kontakt na lektora. 1. hodinu zařizujeme my, ostatní výuka probíhá dle plánu nebo se domlouváte přímo s lektorem. Na první hodině lektor zjistí úroveň Vašich znalostí, domluvíte se o konkrétní výuce a o učebnicích. Pokud potřebujete někdy výuku zrušit, je to možné bez poplatku víc než 24 hodin před plánovaným termínem zahájení výuky. V ostatních případech se platí storno poplatek 100 %.

Nevýhody

  • Cena -  výuka 1+1 je dražší

Výhody

  • Učíte se co chcete a kdy chcete.
  • Můžete začít kdykoliv nezávisle na termínu otevírání kurzů a Vašich znalostech.
  • Neztrácíte čas dojížděním do kurzu, lektor dochází za Vámi.
  • Individuální výuka je považována za nejintenzivnější způsob výuky.
  • Tempo výuky si stanovujete sami (nezdržují Vás ostatní žáci v kurzu nebo naopak nemáte pocit, že za někým zaostáváte).
  • Máte možnost kdykoliv si cokoliv zopakovat nebo se věnovat tématu, které Vás zajímá.
  • Platíte jenom za výuku, kterou skutečně absolvujete (za předpokladu, že výuku zrušíte včas).

 Podívejte se na naše reference z kurzů a kontaktujte nás.

Galerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.