Příměstský tábor ČEŠTINA HRAVĚ

Příměstský tábor Čeština hravě v Educe

 

neboli ČESKY V ČESKU

Příměstský tábor pro děti cizinců, které doma nemluví česky, mluví jenom málo nebo potřebují získat větší jistotu a zopakovat si češtinu hravou formou před nástupem do školy. Příměstský tábor je určen pro děti ve věku 7–11 let.

Doma nemluvíte česky, ale vaše dítě navštěvuje českou školu? Cítíte, že je potřeba češtinu během letních prázdnin u vašeho dítěte trochu osvěžit a připravit se na nový školní rok? V tom případě je tento příměstský tábor to pravé pro vaši dceru nebo syna.

Termín na rok 2024:

12. -16. 8. 2024

Tábor bude probíhat v pondělí až pátek od 8 do 16 hodin.

 

Pro koho je tábor určen:

Tábor je určen pro děti ve věku 7–11 let (1. až 5. třída), které doma nemluví česky. Budeme si během dne 2–3 hodin hravou formou připomínat, co už z češtiny znáte. Budete trochu číst, psát, zopakujete si gramatiku. Kromě toho vás čeká určitě spousta legrace, hry a procházky v přírodě a celodenní výlet do Jizerských hor.

Maximální počet dětí: 12.

Kde bude tábor probíhat:

Vzdělávací část bude probíhat v bezpečném prostředí učeben vzdělávacího centra EDUCA v Mlýnské ulici 46 a v Jablonci n. N., kde budete děti i odevzdávat a vyzvedávat. Děti budou chodit na procházky a výlety do okolí, na hřiště, k přehradě, do Jizerských hor ...

Jak pracujeme:  

Cílem tábora je, aby děti získaly větší jistotu v mluveném i psaném projevu v českém jazyce, zopakovaly si školní látku a zároveň, aby si to užily. Tábor bude vedený zábavnou formou. Podporujeme sebevědomí dětí a jejich aktivní přístup. K dětem přistupujeme individuálně a dle jejich potřeb. V případě většího počtu dětí budeme mít asistenty.

Tábor napomůže dětem připravit na nastávající školní rok a ulehčí rodičům.

 

DŮLEŽITÉ:

PROGRAM JE ORIENTAČNÍ.   Přizpůsobujeme jej účastníkům, počasí, únavě dětí, … Děti se můžou účastnit tábora opakovaně a vždy budou mít co dělat, protože vždy můžou dělat náročnější věci.

 

Kdo bude tábor vést:

Hlavní vedoucí tábora je zkušená a trpělivá lektorka, absolventka pedagogické fakulty s více než dvacetiletou praxí ve školství a s optimistickým přístupem k dětem.

Cena: 3.500

V ceně tábora jsou obědy, pitný režim.

Přihlásit se můžete dole na stránce. 

Další informace na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., www.educa-jbc.cz, tel. 602 505 288 / 483 318 621 nebo osobně v Educe, Mlýnská 46 a.

 

STORNO PODMÍNKY A ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY 

  1. Stornování přihlášky na tábor je možné bez poplatku 71 dní před táborem.
  2. Dojde-li ke zrušení registrace na tábor méně než 71 dní před táborem, platí následující storno poplatky:
  3. 70 – 30 dní před táborem -  20 % z celkové ceny tábora,
  4. 29 - 11 dnů před táborem - 60 % z celkové ceny tábora,
  5. 10 a méně dní před táborem - 80 % z celkové ceny tábora.
  6. V případě, že dítě na tábor nenastoupí bez předchozí omluvy, činí stornovací poplatek částku ve výši 100 % z celkové ceny tábora.
  7. Pokud dojde ke zrušení účasti v průběhu konání dětského tábora z důvodu nemoci účastníka dětského tábora, vrací se poměrná část zaplacených částek představující denní účastnický poplatek snížený o fixní náklady na program zajišťovaný předem.

https://www.kudyznudy.cz/getmedia/d17f4121-5ff0-411f-9b93-f7c8d5674ae6/kudyznudy-RGB.jpg.aspx

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.