KURZY ÚČETNICTVÍ

Kurzy účetnictví

V současné době nabízíme tyto kurzy pro firmy, individuální výuku nebo doučování.

Co jsou rekvalifikační kurzy ?

Dle zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, se rekvalifikací rozumí získání nové kvalifikace a zvýšení, rozšíření nebo prohloubení dosavadní kvalifikace. Jednoduše řečeno - absolvováním rekvalifikačního kurzu si např. všeobecná účetní může rozšířit rozsah svých znalostí a dovedností o mzdové účetnictví nebo personální management.

Uchazeči o zaměstnání, kteří jsou delší dobu nezaměstnaní a nemohou najít uplatnění odpovídající jejich vzdělání a praxi, se mohou rekvalifikovat v jiném oboru. Lidem se základním vzděláním rekvalifikace umožňuje získat jejich první profesní odbornost. Rekvalifikační kurzy jsou v každém pohledu šancí pro lepší uplatnění na trhu práce.

Kdo se může do rekvalifikačního kurzu přihlásit?

V podstatě kdokoliv. Tedy v případě, že si účastník hradí kurzovné sám. Podmínkou bývá pouze určitý dosažený stupeň vzdělání. Jiná pravidla platí tehdy, když se na rekvalifikační kurz chcete přihlásit prostřednictvím úřadu práce a chcete, aby za vás náklady na kurz uhradil. Podrobné informace a možnosti Vám sdělí pobočka úřadu práce ve Vašem městě.

 Kdo může provádět rekvalifikační kurzy?

Rekvalifikaci může provádět pouze zařízení s akreditovaným vzdělávacím programem. To si můžete ověřit v databázi akreditací udělených MŠMT. Úspěšným absolventům se po složení závěrečných zkoušek uděluje osvědčení o rekvalifikaci s celostátní platností. 

Jaké rekvalifikační kurzy Vám můžeme nabídnout?

Educa Vám může nabídnout rekvalifikační kurzy v oborech:  daňová evidence a mzdové účetnictví.

Podkategorie

Galerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.