EXCEL

Excel

Excel učíme především firmy, ale pokud máte zájem, můžeme Vám zajistit individuální výuku. Kurzy Excelu nabízíme ve třech úrovních, podívejte se co je jejich obsahem popis a vyzkoušejte si rozřazovací testy: pro začátečníky, pro středně pokročilé a pro pokročilé.

  •  Vaše zaměstnance otestujeme v našich rozřazovacích testech.
  •  Doporučíme vhodné skupiny dle úrovně.
  •  Prostory i počítače s Vaší verzí EXCELU můžeme zajistit.
  •  Není problém zajistit výuku přímo u Vás ve firmě.
  •  Excel učíme od úplných začátečníků až po velmi pokročilé (viz úrovně).
  •  Kurzy Excelu nabízíme jak jednodenní, tak pravidelné, s tím, že každá úroveň má doporučený počet hodin.
  •  Výuka Excelu se dá přirovnat k výuce jazyka - tento program je velice rozsáhlý a uživatelé často své schopnosti přeceňují.

Excel jako zástupce tabulkové kalkulátoru představuje téměř nekonečné množství funkcionalit, které lze aplikovat na různá odvětví lidských činností - od pracovníků výroby (předák, mistr, obsluha, ...) až po kancelářské profese (technolog, účetní, ekonom, ...). Jeho využití je téměř bez hranic stejně jako nástroje, které v sobě sdružuje. V tom se zásadním způsobem liší od programů Word či zejména Powerpoint a Outlook, které jsou rovněž součástí kancelářského balíku MS Office. I jejich znalost patří k základům ICT gramotnosti. Cílem výuky Excelu je tedy především poskytnout uživatelům různých zaměření a odvětví takové nástroje, které si pak sami dokáží poskládat do vlastních kombinací a aplikovat je tak podle svých požadavků. Lze to přirovnat ke stavění objektů z kostiček Lega, kde právě jednotlivé dílky představují nástroje Excelu.

 

Mimo kurzů Excel by Vás dále mohla zajímat výuka:

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.