LETNÍ JAZYKOVÉ KURZY

Letní jazykové kurzy

Kurzy pro mládež, dospělé

Kurzy jsou zaměřeny na zlepšení slovní zásoby, upevnění gramatických struktur, ale především na komunikaci. Výhodou intenzivních kurzů je, že budete vystaveni kontaktu s jazykem delší dobu, a to je vždy znát na vybavování slovíček, plynulosti mluvení i odbourání stresu z mluvení. V letních jazykových kurzech budete probírat praktická témata pro volný čas, cestování, záliby nabo i práci. Je možné se domluvit s i o tématech i ostatními posluchči a s lektorem. 

Intenzivní jazykový kurz se vám může hodit v těchto případech.

 • Hledáte lepší zaměstnání
 • Čeká Vás pohovor v angličtině
 • Potřebujete oprášit svoje staré znalosti
 • Chcete se připravit na kurz vyšší úrovně od září
 • Musíte dohnat to, co jste zameškali ve školním roce
 • Potřebujete se rozmluvit se před dovolenou

 INTENZIVNÍ JAZYKOVÉ KURZY – ANGLIČTINA (v případě zájmu rádi otevřeme i kurzy jiných jazyků)

Nabízíme týdenní intenzivní kurzy s výukou 4 vyučovací hodiny denně dopoledne od 9 hodin nebo 3 vyučovací hodiny večer od 17 hodin v týdnech:

 • 10. - 14. 7. 2023  - rodilá mluvčí   17 - 19,30
 • 17. - 21. 7. 2023  - český lektor    9 - 12,15
 •  7. - 11. 8. 2023   - český lektor    9 - 12,15
 • 14. - 18. 8. 2023  - český lektor    9 - 12,15
 • 21. - 25. 8. 2023  - rodilá mluvčí   17 - 19,30

Termíny kurzů jsou otevřené - pokud se Vám nehodí termín, navrhněte nám jiný. 

Dopředu upozorňujeme, že se otevřou jenom některé termíny. Proto nám prosím pošlete Vaše možnosti - termíny ve kterých byste kurz mohli absolvovat e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Kurzy dáváme dohromady podle počtu zájemců a taky podle úrovně. Kurzy s rodilou mluvčí jsou ideální pro jazykovou úroveň středně pokročilí a vyšší.

Kurzy otevíráme už po naplnění 3 posluchači nebo kurz po domluvě s Vámi otevřeme i pro 2 posluchače ve zkráceném počtu hodin.

Můžeme Vám udělát i individuální kurz na míru.

Cena týdenních intenzivních kurzů:

 • 2.800 Kč - 20 hodin výuky
 • 2.100 Kč - 15 hodin výuky

Počet posluchačů: 3 - 6

Letní kurzy jsou otevírány pro malé skupiny posluchačů a vytváří proto dostatečný prostor k mluvení. Jsou zaměřeny především na schopnost domluvení se v běžných situacích a rychle reagovat. Kromě mluvení budete taky poslouchat, hrát si, trochu číst, sledovat videa a mnoho se naučíte. Rozšíříte si rovněž slovní zásobu a doplníte si znalosti z gramatiky. 

V případě Vašeho zájmu o kurz Vás požádáme o sdělení pro Vás vhodných termínů na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo nebo na 602505288.

V každém kurzu platí:

V případě rezervace Vás telefonicky kontaktujeme a doladíme s Vámi úroveň a jaký z kurzů by pro Vás byl nejvhodnější.
Kromě týdenních intenzivních kurzů Vám nabízíme individuální výuku, která může být zaměřena přesně dle vašich potřeb, např. na přípravu na nové povolání, emaily, telefonování, CV, prezentace a komunikacve firmě, pohovor,…

Nezapomínáme v letních měsících ani na děti a proto pro ně máme připraveny příměstské tábory v angličtině.

 

Galerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.