LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Letní příměstské tábory v anglickém jazyce

Hledáte pro děti smysluplný a zajímavý příměstský letní tábor v místě bydliště? Chcete, aby byly v kontaktu s cizím jazykem i v prázdninové pauze? Nabízíme zábavnou výuku angličtiny, kde bude vaše dítě 8 hodin denně v kontaktu s jazykem a 90% komunikace bude probíhat v angličtině! Děti se budou bavit a učit zároveň, co je ideální kombinace. Budou tzv. obklopeni jazykem. Děti budou přirozeně zapojené do různých aktivit a budou používat angličtinu v různých životních situacích spojených s tématikou tábora. Zbavíme je ostychu z komunikace v cizím jazyce.

Na týdenním příměstském táboře s angličtinou zažijí děti nová prázdninová dobrodružství a přitom si zlepší výslovnost a přestanou se bát mluvit anglicky.

 • Používáme speciální metodiky pro děti s využitím Montessorri prvků.
 • děti budou slyšet 8 hodin angličtiny denně, 90% komunikace bude probíhat v angličtině
 • Tábor bude vést výborná, zkušená Montessorri lektorka s citlivým přístupem k dětem.
 • Program bude plný výukových her a tvořivých činností - vše v anglickém jazyce. Dle počasí děti podniknou výlet/y  do okolí.
 • Příměstské tábor je určen pro děti od 9 do 13 let.
 • Každý den od 8 do 16 hodin

Cena tábora: 3600 Kč

zahrnuje:

 • obědy
 • vstupné
 • kvalitní lektor po celý den

 

KINGDOM OF ARATHON

14. - 18. 8. 2023

5 dní „bojů“ o záchranu říše krále Arathona ze spárů zlého zlobra Quantira.

Každý si vytvoří svou postavu s vlastním příběhem (rytíř, kupec, zloděj, mág, vědma atd…), která bude během pěti dní procházet různými částmi království a plnit úkoly, které pomohou království zachránit.

Budeme se pohybovat v Jablonci a jeho Jablonce, vyjíždět na průzkumné „výpravy“, střílet z luku, vyrábět magické ochranné amulety, zápasit se skřety a zlobry, atd… a to vše v anglickém jazyce.

Můžete si vyzkoušet na valstní kůži...a ještě v angličtině! Témata mohou být upravena dle potřeby.

 

obrzek tbor

 

 

deti foto 2019

Jazykový příměstský tábor v Educe 2019

  https://www.kudyznudy.cz/getmedia/d17f4121-5ff0-411f-9b93-f7c8d5674ae6/kudyznudy-RGB.jpg.aspx
 Často kladené otázky

 

Jak se přihlásit na tábory?

Na našich stránkách najdete přihlášku, kterou se všemi potřebnými údaji vyplníte, případně doplníte důležité informace týkající se vašeho dítěte. Po obdržení přihlášky se Vám ozveme a přihlášení vám potvrdíme. Poté Vám do emailu zašleme fakturu, kterou nejlépe uhradíte bankovním převodem.

Do kdy mám dítě na tábor přihlásit?

Doporučujme děti přihlásit co možná nejdříve, pro zajištění příprav a průběhu tábora, abychom věděli, na kolik děti se přibližně máme připravit. Objednávky na poslední chvíli jsou samozřejmě také možné, ale není to zrovna vhodná varianta.

Kolik zaplatím za vstupy v programu tábora?

Běžné vstupy jsou v ceně tábora. V případě nějaké zajímavé mimořádné akce, bychom Vás informovali a požádali o příspěvek. Pokud chcete dát dětem kapesné, doporučujeme maximálně 100 Kč.

Jaký je lektor pro tábor?

Naše lektorka u nás vyučuje už několik let dětské kurzy, individuální výuku nebo na dětských táborech. Citlivý přístup k dětem, ale s důrazem na to aby 90% procent výuky probíhalo v anglickém jazyce. Toto zajistí intenzivní výuku angličtiny v prázdninovém prostředí.

Lektorka je zároveň učitelkou ve škole Montessorri, což přináší do výuky prvky speciální metodiky.

Zaručujeme vám vlídný a individuální přístup k dětem.

Pokud je dítěti více než 11 nebo méně než 10, může na tábor?

Samozřejmě po domluvě je možno zapojit do tábora mladší nebo straší děti. Úroveň se pohybuje okolo mírně pokročilé (A1-A2  podle Evropského referenčního rámce). Vzhledem k tomu, že je tábor pro děti od  10 do 11, účastníci si vzájemně pomáhají a podporují se ve zlepšení jazykových dovedností.

Co si dítě má vzít na tábor?

 • svačinu, pití (bude dostupné i u nás)
 • může si vzít přezůvky, ale nejsou nutné
 • dobrou náladu
 • poznámkový blok a tužku dostanou od nás
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.