DAŇOVÁ EVIDENCE

Kurzy daňové evidence

Kurzy dańové evidence jsou určeny pro absolventy středním vzděláním a probíhají tzv "v ruce", aby ste se dobře naučili podstatu daňové evidence.

businessmanpointingcopyspace-(1)jpg.jpg

Rekvalifikační kurz daňová evidence je určen především účetním nebo podnikatelům-živnostníkům, fyzickým osobám a všem, kteří mají povinnost vést daňovou evidenci (dříve jednoduché účetnictví). Rekvalifikační kurz Daňová evidence je ukončen zkouškou, po jejíž složení obdrží posluchač osvědčení o rekvalifikaci s celostátní platností.

Kurz daňová evidence ( 40 hod.)

Nabízíme také jako kurz pro veřejnost.

Kurz daňové evidence je určen pro zájemce se středoškolským vzděláním.

Posluchači se seznámí s principy a charakteristikami daňové evidence a s praktickým účtováním v peněžním deníku, knize pohledávek a závazků a dalších úč. knihách. Naučí se prakticky účtovat v peněžním denníku včetně sestavení účetní závěrky.

Obsah kurzu daňová evidence:

  • Právní úprava daňová evidence
  • Technika vedení daňové evidence
  • Ostatní evidence v daňové evidenci - mzdová evidence, pokladní kniha, evidence majetku, zásob, pohledávek, závazků...
  • Zjištění základu daně z daňové evidence
moneyjpg.jpg

V průběhu kurzu daňová evidence budou jednotlivé problémové okruhy demonstrovány na příkladech zaměřených na základní účetní operace jako účtování o nákupu materiálu, zboží, mzdách, cestovných náhradách, provozu automobilu ve firmě, ale i na složitější účetní případy, např. leasing, tvorba a účtování rezerv na opravu hmotného majetku, účtování o cizích měnách, škodách, komisním prodeji, atd.

Kurz je akreditovaný pod číslem jednacím MSMT-10799/2016-1/280 do 16.8.2019.

 

Galerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.