Příměstský tábor ŠKOLA HROU

Příměstský tábor ŚKOLA HROU v Educe

ŠKOLA HROU

Příměstský tábor pro děti ve věku 7. -11. let zaměřený na zopakování si matematiky a češtiny hravou formou a přípravu na nový školní rok.

Prázdniny se blíží do finále a vy cítíte, že by vaše dítě potřebovalo trochu toho opakování, aby byl start v novém školním roce v pohodě? V tom případě je tento příměstský tábor to pravé pro vaši dceru nebo syna.

Termín na rok 2024:

19. - 23. 8. 2024

Tábor bude probíhat v pondělí až pátek od 8 do 16 hodin.

Pro koho je tábor určen:

Tábor je určen pro děti ve věku 7–11 let (1. až 5. třída), které potřebují před startem nového školního roku trochu pomoci. Během dne si děti budou 2–3 hodiny hravou formou opakovat učivo z češtiny a matematiky. Budou trochu číst, psát, počítat, zopakují si gramatiku. Ale nemusíte mít obavy. To vše bude v příjemné atmosféře a formou her pod vedením zkušené pedagožky.

Kromě toho je čeká spousta legrace, a taky hry a procházky v přírodě a celodenní výlet do Jizerských hor.

Maximální počet dětí: 12.

 

Kde bude tábor probíhat:

Vzdělávací část bude probíhat v bezpečném prostředí učeben vzdělávacího centra EDUCA v Mlýnské ulici 46a v Jablonci n. N., kde budete děti i odevzdávat a vyzvedávat. Děti budou chodit na procházky a výlety do okolí, na hřiště, k přehradě, do Jizerských hor ...

 

Jak pracujeme:  

Cílem tábora je, aby si děti hravou zopakovaly učivo ze školy, konkrétně matematiku a češtinu a získaly v obou předmětech větší jistotu. Tábor bude vedený zábavnou formou. Podporujeme sebevědomí dětí a jejich aktivní přístup. K dětem přistupujeme individuálně a dle jejich potřeb. V případě většího počtu dětí budeme mít asistenty.

Tábor ulehčí dětem (a i rodičům) nástup do nastávajícího školní roku.

Program:

8 – 8,30: Příchod dětí a jejich aklimatizace

Dopolední blok: vzdělávací program, výukové hry

12–13: Oběd

Odpolední blok: výlet, procházka, hry

15,45 – 16: vyzvedávání dětí

 

DŮLEŽITÉ:

PROGRAM JE ORIENTAČNÍ

Vzdělávací program může probíhat v dopoledním nebo odpoledním bloku nebo v obou chvílku v závislosti od celkového plánu, počasí, únavy dětí, …

Děti se můžou účastnit tábora opakovaně a vždy budou mít co dělat, protože vždy můžou dělat náročnější věci.

 

Kdo bude tábor vést:

Hlavní vedoucí tábora je zkušená a trpělivá lektorka, absolventka pedagogické fakulty s více než 20letou praxí ve školství.

Cena: 3.500

V ceně tábora jsou obědy, pitný režim.

Přihlášky:

Přihlásit se můžete dole na stránce. 

Další informace na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., www.educa-jbc.cz, tel. 602 505 288 / 483 318 621 nebo osobně v Educe, Mlýnská 46 a.

 

STORNO PODMÍNKY A ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY 

  1. Stornování přihlášky na tábor je možné bez poplatku 71 dní před táborem.
  2. Dojde-li ke zrušení registrace na tábor méně než 71 dní před táborem, platí následující storno poplatky:
  3. 70 – 30 dní před táborem -  20 % z celkové ceny tábora,
  4. 29 - 11 dnů před táborem - 60 % z celkové ceny tábora,
  5. 10 a méně dní před táborem - 80 % z celkové ceny tábora.
  6. V případě, že dítě na tábor nenastoupí bez předchozí omluvy, činí stornovací poplatek částku ve výši 100 % z celkové ceny tábora.
  7. Pokud dojde ke zrušení účasti v průběhu konání dětského tábora z důvodu nemoci účastníka dětského tábora, vrací se poměrná část zaplacených částek představující denní účastnický poplatek snížený o fixní náklady na program zajišťovaný předem.

 

https://www.kudyznudy.cz/getmedia/d17f4121-5ff0-411f-9b93-f7c8d5674ae6/kudyznudy-RGB.jpg.aspx

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.