Educa - vzdělávací centrum je soukromé vzdělávací centrum se sídlem v Jablonci nad Nisou, které je zaměřeno na poskytování služeb v oblasti vzdělávání už od r. 1990.

 

Akreditace, certifikace, členství v organizacíchIMAG0837 500x299

Zkušenosti

  • EDUCA má více než 25 let zkušeností v poskytování služeb v oblasti vzdělávání dospělých, pořádání a organizování různých vzdělávacích kurzů a projektů, v oblasti překladatelské činnosti.
  • Za tuto dobu našeho působení v Libereckém kraji jsme proškolili víc než 5000 posluchačů a desítky firem.
  • Rovněž jsme získali řadu zkušeností  a vytvořili fungující systém zajištění výuky a kontroly její kvality.
  • Velkou pozornost věnujeme výběru kvalitních lektorůkvalitu kurzů průběžně monitorujeme.

Metody výuky

  • Používáme moderní metody výuky a naše kurzy odráží evropskou koncepci pro vzdělávání, výuku a testování.
  • Důraz klademe především na komunikaci. Výuka probíhá v menších skupinkách a je přizpůsobována požadavkům a přáním posluchačů.
  • Ve výuce využíváme hraní rolísugestopedické prvky výuky, metody Evropského jazykového portfolia, metody hodnocení a sebehodnocení, metody flexibilní výuky a přístup, který se nazývá student centered teaching (výuka zaměřena na studenta).
  • Dále využíváme audio, video, internet a naši posluchači mají možnost bezplatného půjčování si četby v cizím jazyce.

Lektoři

Spolupracujeme s týmem lektorů, které pečlivě vybíráme tak, aby měli odpovídající jazykovou a pedagogickou kvalifikaci, praxi v oboru a zároveň aby Vás učili s nadšením, dokázali Vás motivovat a tím, zajistit potřebný pokrok ve výuce. Naše lektory rovněž průběžně vzděláváme.

Mezinárodní spolupráce

Educa se podílí na různých mezinárodních projektech v oblasti vzdělávání a speciálně jazykové výuky a má řadu zahraničních partnerů v celé Evropě. Její lektoři (a někdy i posluchači) se zúčastňují mezinárodních seminářů a mají přístup k nejnovějším informacím v oblasti výuky.

Co Vám můžeme nabídnout?

Solidní ceny

Cenovou nabídku zpracováváme pro firmy a na individuální výuku zdarma - kontaktujte nás. Kalkulace vychází z hodinové ceny kurzu a z přesně stanoveného počtu hodin u všech kurzů.

Seriózní přístup

V případě neodučení smluveného počtu hodin, vracíme alikvotní částku kurzovného. Podmínky konání kurzů jsou přesně stanoveny v závazné přihlášce nebo ve smlouvě či obchodních podmínkách. U všech kurzů je garance lektora.

Odbornost a profesionalitu

Máme velké zkušenosti v oboru. Systém výuky je propracovaný a zajišťuje kontinuitu výuku. Kvalitu kurzů monitorujeme. Poskytujeme garanci lektora.

Flexibilitu

Jsme malá firma, co umožňuje velmi pružné a rychlé jednání. V případě potřeby jsme schopni zorganizovat kurz velmi rychle, i do 3.dne od objednání. Přání firem nebo studentů týkající se organizace kurzů nebo obsahového zaměření jsou velmi rychle realizována.

Vstřícné jednání

Snažíme se být s Vámi ve stálém kontaktu a Vaše přání a případná nedorozumění řešit rychle a k Vaší spokojenosti.

Individuální přístup

K Vašim přáním a potřebám přistupujeme individuálně. Velkou pozornost věnujeme vstupnímu zařazení do kurzů formou  rozřazovacího testu, strukturovaného pohovoru a nabízíme možnost zdarma navštívit jednu nebo více ukázkových hodin. Výuku přizpůsobujeme Vašim přáním a potřebám.

Doplňkové jazykové služby

Spolupracujeme s lektory, zasíláme klientům přehled docházky a přehled odučených hodin, zpracováváme hodnocení kurzů a jednotlivých studentů, vydáváme osvědčení o absolvování kurzu.

Důraz na spokojenost klientů

Jsme v pravidelném kontaktu s klienty a získáváme zpětnou vazbu přímo od nich. Záleží nám na tom, aby jste byli spokojeni! Podívejte se na reference od našich posluchačů nebo nám zpětnou vazbu napište na info(zavináč)educa-jbc.cz.

 
 

Galerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.