ZKOUŠKOVÉ KURZY

Zkouškové kurzy

Co jsou zkouškové jazykové kurzy?

Zkouškové jazykové kurzy jsou vhodné především pro zájemce o složení některé mezinárodní jazykové zkoušky nebo pro velmi motivované posluchače. Jedná se o kvalitní a velmi intenzivní jazykové kurzy, které vyžadují značnou domácí přípravu. Po absolvování tohoto jazykového kurzu se posluchači můžou rozhodnout, zda zkoušku budou skládat či nikoli. Zkoušky se skládají v různých akreditovaných centrech, které mají licenci danou zkoušku udělovat.

V čem se zkouškové jazykové kurzy liší od ostatních?

V zkouškových jazykových kurzech posluchači procvičují jazykové dovednosti a jevy, které příslušná zkouška testuje, a také nacvičují tzv. „formát zkoušky",  tj z jakých částí se zkouška skládá, zadání, která jsou typická pro tu danou zkoušku (např.: multiple-choice otázky, psaní esejí, strategie pro ústní pohovor) nebo i různé tipy a doporučení jak v jednotlivých částech zkoušky postupovat, co je důležité, ... V rámci kurzu si posluchači osvojí učivo vyžadované na zvolené úrovni zkoušky a zlepší si své studijní dovednosti (práce se slovníkem, poslech nahrávek aj.). Ve výuce se používají speciální učebnice k přípravě pro danou zkoušku,  speciální doplňkový výukový materiál a testy nanečisto.

 

Jaké zkouškové jazykové kurzy nabízíme?

Standardně nabízíme přípravné jazykové kurzy ke všem běžně dostupným zkouškám z angličtiny formou veřejných kurzů.

Nabízíme přípravné kurzy PET, FCE a CAE - vždy začínají od října, ale hlásit se můžete během celého roku, pokud máte zájem kontaktujte nás.

Z ostatních jazyků jako je němčina, francouzština, španělština, italština, ruština, čeština pro cizince nabízíme přípravné kurzy formou individuální výuky.

 

Nevíte jestli si vybrat „státnici" nebo mezinárodni zkoušku?

Mezinárodní jazykové zkoušky jsou uznávány různě ve světě, české jazykové zkoušky jenom v České republice. Proto pokud hodláte jít studovat nebo pracovat do ciziny, určitě doporučujeme zkoušky mezinárodní. Pokud ale chcete najít zaměstnání jako učitel na základní nebo střední škole, může se Vám státní jazyková zkouška hodit lépe.

Mezinárodních zkoušek je celá řada a jejich kredit je značně vysoký. Například mezinárodní  zkoušky Cambridge (PET, FCE, CEA. CPE) patří mezi jedny z nejznámějších v Evropě a jsou běžně uznávané na vysokých školách a ve firmách. Doporučujeme ale i tak,pokud je to možné, předem si zjistit, jaké jazykové vzdělání Vaše škola nebo zaměstnavatel požaduje.

Partnerství Educy a autorizivaného centra zkoušek Cambridge P.A.R.K.

Educa je nově partnerem Cambridge P.A.R.K. - autorizivaného centra zkoušek Cambridge English.
Pokud se na zkoušku přihlásíte jako náš student, získáte nejnižší možnou cenu zkoušek, možnost vypracování zkoušky nanečisto a až 12 termínů zkoušek, možnost volby mezi papírovými a počítačovými zkouškami, přípravné kurzy. Pořádají zkoušky KET, PET, FCE, CAE, CPE a to i pro děti.

01-05-16-11-21-49-logo-parkjpg.jpg

Přehled jazykových zkoušek

Zkouškové instituty:

ANGLIČTINA - British CouncilDSC02437

FRANCOUZŠTINA - Aliance Française

ITALŠTINA - Italský institut

NĚMČINA - Goethe institut

ŠPANĚLŠTINA - Institut Cervantes

RUŠTINA - Ruské středisko vědy a kultury

ČÍNŠTINA - Konfuciova akademie

 

 

Galerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.