ÚČETNICTVÍ

Kurzy účetnictví

Všechny kurzy účetnictví, které nabízíme, jsou prezenční. Educa - vzdělávací centrum nabízí buďto kurzy účetnictví, které jsou rekvalifikační nebo ve formě nidviduální či firemní výuky. 

Rekvalifikační kurzy účetnictví mají pevně stanovený obsah a jejich hodinová dotace je 120 vyučovacích hodin. U ostatních kurzů účetnictví můžeme obsah i počet hodin výuky přizpůsobit vašim potřebám.

Podívejte se na fotky z kurzu Učetnictví v Educe.

Kurz účetnictví (120 hod.) - rekvalifikacemaly vyuka educa 2010 019jpg

Kurz účetnictví je určen pro zájemce z veřejnosti s úplným středoškolským a vysokoškolským vzděláním, kteří jsou začátečníky, případně již mají částečné znalosti z oblasti účetnictví.

Kurz účetnicví je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro účetní praktiky, kteří si chtějí ověřit své znalosti a případně hlouběji pochopit logiku soustavy podvojného účetnictví. 
Požadavky pro kurz účetnictví: žádné

Kurz je velmi praktický a kromě získaných potřebných základů účetnictví bude účetnictví vyzkoušeno na praktických příkladech v jednotlivých účetních třídách, tedy účtování o dlouhodobém majetku, zásobách, finančních a zúčtovacích vztazích, kapitálových položkách, nákladech, výnosech, dále uzavírání účtů, sestavení účetní závěrky a orientaci v základních účetních výkazech.

Obsah kurzu účetnictví:

  • Předmět a funkce účetnictví
  • Finanční a manažerské účetnictví
  • Rozsah, zásady a metodické prvky účetnictví
  • Zachycení změn majetku a prostředků v rozvaze
  • Jednotlivé okruhy účtování
  • Závěrečné účetní operace a účetní výkazy

Kurz je akreditovaný pod číslem jednacím MSMT-36281/2015-1/856 do 5. 2. 2019.

Akreditace účetnictví je na 120 (45 minutových) vyučovacích hodin.

Pokud máte ke kurzům účetnictví nějaké dotazy, kontaktujte nás.

 

Galerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.