POČÍTAČOVÉ KURZY

Počítačové kurzy

Naučte se ovládat potřebné počítačové programy, které používáte doma či v zaměstnání. Nabízíme pro Vás kurzy pro začátečníky i pokročilé. Nejen Word a Excel, ale i MS Office, Adobe Photoshop další.  Školeními vás provedou zkušení a ověření lektoři, kteří vám zároveň zodpoví všechny vaše dotazy.

Není umět v tabulkách stejné jako umět pracovat v EXCELU, dalším krokem je umět kouzlit v EXCELU…no a potom programovat. A i když s počítačem pracujete, záleží taky, jak efektivně. Ovládáte jenom to, co běžně děláte nebo znáte i další funkce, které Vám mohou usnadnit a urychlit práci? Ať už potřebujete základní dovednosti nebo ty na úrovni počítačového kouzelníka, Educa je tu pro Vás.

Pokud jste firma, která chce zefektivnit práci svých zaměstnanců, nebo jednotlivec a chystáte na pohovor a chcete zazářit nejen životopisem, ale i počítačovými dovednostmi, zavolejte nám nebo napište a Educa se Vám postará o garantovaného lektora.

Vyberte si z naší nabídky kurzů:

Podkategorie

Galerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.