POČÍTAČOVÉ KURZY

Počítačové kurzy

Naučte se ovládat potřebné počítačové programy, které používáte doma či v zaměstnání. Nabízíme pro Vás kurzy pro začátečníky i pokročilé. Nejen Word a Excel, ale i MS Office, Adobe Photoshop další.  Školeními vás provedou zkušení a ověření lektoři, kteří vám zároveň zodpoví všechny vaše dotazy.

Není umět v tabulkách stejné jako umět pracovat v EXCELU, dalším krokem je umět kouzlit v EXCELU…no a potom programovat. A i když s počítačem pracujete, záleží taky, jak efektivně. Ovládáte jenom to, co běžně děláte nebo znáte i další funkce, které Vám mohou usnadnit a urychlit práci? Ať už potřebujete základní dovednosti nebo ty na úrovni počítačového kouzelníka, Educa je tu pro Vás.

Pokud jste firma, která chce zefektivnit práci svých zaměstnanců, nebo jednotlivec a chystáte na pohovor a chcete zazářit nejen životopisem, ale i počítačovými dovednostmi, zavolejte nám nebo napište a Educa se Vám postará o garantovaného lektora.

Vyberte si z naší nabídky kurzů:

Podkategorie

 • Excel

  Excel učíme především firmy, ale pokud máte zájem, můžeme Vám zajistit individuální výuku. Kurzy Excelu nabízíme ve třech úrovních, podívejte se co je jejich obsahem popis a vyzkoušejte si rozřazovací testy: pro začátečníky, pro středně pokročilé a pro pokročilé.

  •  Vaše zaměstnance otestujeme v našich rozřazovacích testech.
  •  Doporučíme vhodné skupiny dle úrovně.
  •  Prostory i počítače s Vaší verzí EXCELU můžeme zajistit.
  •  Není problém zajistit výuku přímo u Vás ve firmě.
  •  Excel učíme od úplných začátečníků až po velmi pokročilé (viz úrovně).
  •  Kurzy Excelu nabízíme jak jednodenní, tak pravidelné, s tím, že každá úroveň má doporučený počet hodin.
  •  Výuka Excelu se dá přirovnat k výuce jazyka - tento program je velice rozsáhlý a uživatelé často své schopnosti přeceňují.

  Excel jako zástupce tabulkové kalkulátoru představuje téměř nekonečné množství funkcionalit, které lze aplikovat na různá odvětví lidských činností - od pracovníků výroby (předák, mistr, obsluha, ...) až po kancelářské profese (technolog, účetní, ekonom, ...). Jeho využití je téměř bez hranic stejně jako nástroje, které v sobě sdružuje. V tom se zásadním způsobem liší od programů Word či zejména Powerpoint a Outlook, které jsou rovněž součástí kancelářského balíku MS Office. I jejich znalost patří k základům ICT gramotnosti. Cílem výuky Excelu je tedy především poskytnout uživatelům různých zaměření a odvětví takové nástroje, které si pak sami dokáží poskládat do vlastních kombinací a aplikovat je tak podle svých požadavků. Lze to přirovnat ke stavění objektů z kostiček Lega, kde právě jednotlivé dílky představují nástroje Excelu.

   

  Mimo kurzů Excel by Vás dále mohla zajímat výuka:

   

  # Courses:
  1

Galerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.