JAZYKOVÉ KURZY

Jazykové kurzy

Jazykové kurzy pro veřejnost zahajujeme každoročně v září na první pololetí a v únoru na druhé pololetí. Posluchači, kteří nejsou úplnými začátečníky, se mohou do kurzů hlásit kdykoliv v průběhu školního roku.

Jazykové kurzy pro veřejnost jsou skupinové kurzy pro minimálně 3 a maximálně pro 9 posluchačů, kteří dochází na společnou výuku do učeben Educy. Skupiny jsou rozděleny podle znalostí posluchačů od absolutních začátečníků až po konverzace nebo přípravy k mezinárodním zkouškám. V tabulce jazykových úrovních najdete přehled jazykových úrovní, jejich porovnání s úrovněmi Evropského referenčního rámce A1 - C2 a délku studia potřebnou pro dosažení jednotlivých úrovní.

Posluchači, kteří nejsou úplnými začátečníky, se mohou do kurzů hlásit kdykoliv v průběhu školního roku, pokud jsou ještě volná místa. Proto je lépe si místo v kurzu zarezervovat.

Nabídka jazykových kurzů je seřazena dle jazykových úrovní, pro bližší porozumění se můžete podívat na tabulku jazykových úrovní. Každá z úrovní (začátečník, mírně pokročilí, ....) se tempem jedenkrát 90 minut za týden studuje 2 roky. Od úrovní středně a více pokročilí to může být i déle. Studium jazyka je tedy otázkou dlouhodobou.

V průběhu školního roku výuka neprobíhá pouze o vánočních prázdninách a ve dnech státních svátků.

Jak se do jazykového kurzu přihlásit?

Místo v jazykovém kurzu si můžete rezervovat osobně, telefonicky nebo pomocí rezervačního formuláře z našich webových stránek. Po obdržení Vaší rezervace Vás budeme kontaktovat a „doladíme s Vámi" úroveň jazykového kurzu. V případě zájmů se můžete taky po domluvě podívat na bezplatnou  ukázkovou hodinu.

Podkategorie

Galerie

Jste zde: Home Jazykové kurzy
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací Rozumím