JAZYKOVÉ KURZY

Jazykové kurzy

Jazykové kurzy - angličtina, španělština, němčina, francouzština, italština, ruština, arabština, a čeština pro cizincepro veřejnost v Educe v Jablonci nad Nisou zahajujeme každoročně v září na první pololetí a v únoru na druhé pololetí. Abychom si byli jisti, že do kurzu zapadnete jak úrovní, tak že budete spokojeni, nabízíme Vám ukázkovou hodinu zdarma.

Jazykové kurzy pro veřejnost jsou skupinové kurzy pro minimálně 3 a maximálně pro 9 posluchačů, kteří dochází na společnou výuku do učeben Educy. Skupiny jsou rozděleny podle znalostí posluchačů od absolutních začátečníků až po konverzace nebo přípravy k mezinárodním zkouškám. V tabulce jazykových úrovních najdete přehled jazykových úrovní, jejich porovnání s úrovněmi Evropského referenčního rámce A1 - C2 a délku studia potřebnou pro dosažení jednotlivých úrovní.

Nabídka jazykových kurzů je seřazena dle jazykových úrovní, pro bližší porozumění se můžete podívat na tabulku jazykových úrovní. Každá z úrovní (začátečník, mírně pokročilí, ....) se tempem jedenkrát 90 minut za týden studuje 2 roky. Od úrovní středně a více pokročilí to může být i déle. Studium jazyka je tedy otázkou dlouhodobou.

V průběhu školního roku výuka neprobíhá pouze o vánočních prázdninách a ve dnech státních svátků.

Jak se do jazykového kurzu přihlásit?

Posluchači, kteří nejsou úplnými začátečníky, se mohou do kurzů hlásit kdykoliv v průběhu školního roku, pokud jsou ještě volná místa.

Místo v jazykovém kurzu si můžete rezervovat osobně v kanceláři Educy, telefonicky nebo pomocí rezervačního formuláře z našich webových stránek. Po obdržení Vaší rezervace Vás budeme kontaktovat a „doladíme s Vámi" úroveň jazykového kurzu. V případě zájmů se můžete taky po domluvě podívat na bezplatnou  ukázkovou hodinu.

Podkategorie

Galerie

Jste zde: Home Jazykové kurzy
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací Rozumím