ANGLIČTINA

Intenzivní kurzy probíhají vždy v sobotu v termínech 2. 3., 16. 3., 30. 3., 13. 4. a 27. 4. 2019 v počtu 3 až 5 posluchačů.

Úroveň jazyka A1 je určena pro tzv. "falešné začátečníky", tj. zhruba pro posluchače, kteří studovali jazyk jeden školní rok, tj. 2 semestry. K dosažení další úrovně mírně pokročilí je potřeba opět studovat další rok, tj.  2 semestry  tempem 1 x 90 min. za týden.

Učebnice:DSC08289 1024x866
Aktuálně v kurzech využíváme modeerní řady New English File či Face2Face (elementary), které jsou doplněny českým slovníčkem, českou gramatikou a možností dalšího procvičování na internetu.

Metody:
V kurzu používáme moderní metody výuky k získávání pevných základů všech složek jazyka. Důraz je kladen na komunikaci.

Obsah:
Ve druhém roce studia se naučíte:
(ne)počitatelná podst. jména, , some, any, no, much, many, budoucí čas will/going to, minulý čas prostý, nepravidelná slovesa, stupňování přídavných jmen, přivlastňovací zájmena, otázky why..? how many...? How much.., which,,? předpřítomný čas.
Okruh témat: země-jazyky, jídlo/pití, restaurace, nakupování, oblékání, móda, počasí, popisy, plány do budoucnosti, sporty, cestování.

Příprava na zkoušku:

Úspěšným absolvováním tohoto kurzu dosáhnete úrovně A2 dle SERR. Získáte tak předpoklady pro případné složení mezinárodní jazykové zkoušky KET (Key English Test).

Galerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.