10 Pilířů zdravé výživy

Pátek  21. 2. 2020 17:00 - 20:00

Zdravá výživa je jedním z nejvíce diskutovaných témat dnešní doby, je obecným vyjádřením toho, co všichni podvědomě cítíme, co tento termín znamená , ale málokdo dokáže sofistikovaně o tomto problému hovořit. Názory na zdravou výživu se různí z pohledu rodičů a dětí, odborníků a laiků, reklamy.

Nelze si nevšimnout, že velké procento dětí má značné problémy se zdravou výživou, ale není to jenom záležitost dětí, ale i rodiny a celé společnosti. Každodenně jsme svědky toho, že děti ve škole pravidla zdravé výživy nedodržují, a proto se v tomto tématu podíváme na věci, které můžou člověku pomoci.

Odbornice nejen na výživy a přírodní kosmetiku Mgr. Hana Chytrová vám zdarvou výživu přiblíží v 10 různých bodech(pilířích), o které se opírá zdraví životní styl.

Témata jakou jsou stav našeho střeva a mikrobiomu, pitný režim, spánek, vitamíny, bílkoviny nebo pohyb, rozebereme v pátečním večeru.

Bonusem bude analýza těla na speciální váze TANITA.

Přihlásit se můžete na našich stránkách nebo na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

10 piliru novinky

 

 

Galerie

Jste zde: Home Novinky 10 Pilířů zdravé výživy
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací Rozumím