JAZYKOVÉ KURZY

 

Úplní začátečníci

Kurzy angličtiny - absolutní začátečníci - úroveň A0

Úroveň jazyka A0 je určena pro absolutní začátečníky, tzn. pro posluchače, kteří nemají žádné nebo úplně minimální znalosti jazyka (nemohou nastoupit do vyššího kurzu). Pro dosažení další úrovně A1 potřebujete 2 semestry výuky tempem 1x2 hod./týden. Za tuto dobu proberete zhruba polovinu učebnice pro začátečníky.

Učebnice

V minulých letech jsme v prvních semestrech kurzů angličtiny používali českou učebnici Time to Talk určenou spíše pro střední školy. Vzhledem k tomu, že v současné době neexistuje na trhu dostateně komunikativní česká učebnice s vhodnou slovní zásobou pro dospělé, rozhodli jsme se používat učebnice zahraniční -  pro začátečníky řady New English File či Face2Face , která jsou doplněny českým slovníčkem, českou gramatikou a možností dalšího procvičování na internetu

Metody:

V kurzu používáme moderní metody výuky k získávání pevných základů všech složek jazyka. Důraz je kladen na komunikaci.7 960 400

Obsah:
V prvních dvou semestrech kurzu pro absolutní začátečníky se naučíte:
Abeceda, výslovnost, os. zájmena v 1.pádě + přivlastňovací, přivlastňovací \"s\", časování slovesa to be, to have x to have got v přítomném čase, určitý a neurčitý člen, číslovky 0-100, číslovky násobné, množné číslo podst. jmen, přivlastňovací pád, kolik je hodin?, there is-are, předložky, can, can´t, could, past simple, was/were, přítomný prostý čas, přítomný průběhový čas, užití ingového tvaru. Okruh témat: pozdravy, každodenní výrazy, představení sebe, svojí rodiny, povolání, záliby , koníčky, telefonní čísla, hodiny.

Příprava na zkoušku:

Úspěšným absolvováním tohoto kurzu dosáhnete úrovně A1 dle SERR. Učiníte tak první krok pro případné složení mezinárodní jazykové zkoušky KET.

Galerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.