Dva studenti Educy na týdenním kurzu angličtiny v chorvatské Rijece

V rámci projektu Erasmus+ Projekt KA204 FLOW (Fun, Learning, Opportunities, Well-being) budou probíhat i 2 aktivity (výjezdné mobility), kterých se budou účastnit studenti 7 zúčastněných partnerských organizací. Na týdenních kurzech angličtiny vyzkouší na vlastní kůži – v pozici studentů – různé výukové metody. Budou mít možnost navštívit chorvatskou Rijeku a španělské přímořské město Estepona.

První mobilita pro studenty v Rijece proběhla 27. - 31. 3. 2023 a z Educy se jí účastnili Natálie Velíšková a Pavel Regner, studenti kurzu pro středně pokročilé. Na jejich dojmy zatím čekáme.  Tento kurz organizovala partnerská instituce Dante v Rijece, která ve výuce používá různé divadelní techniky.

 

Studenti_Educy_na_mobilitě_projektu_Flow_v_Rijece_3_2023_1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Novinky a akce

PF 2024 PF 2024 čtvrtek 21. prosinec 2023 Přejeme krásné vánoční svátky a všechno nejlepší v novém roce všem našim...
Letní intenzivní jazykové kurzy Letní intenzivní jazykové kurzy středa 1. červen 2022 Na léto jsme pro vás připravili intenzivní týdenní jazykové kurzy angličtiny...
Letní intenzivní jazykové kurzy Letní intenzivní jazykové kurzy středa 1. červen 2022 Chtěli byste v létě trochu oprášit svoje znalosti angličtiny a rozmluvit se?...

Galerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.