Projekt FLOW v chorvatském Osijek a španělském San Roque

Náš projekt Erasmus+KA204 "FLOW: Projekt FLOW (Fun, Learning, Opportunities, Well-being) pokračuje úspěšně dalšími mobilitami.  V prosinci 2022 proběhlo školení pořádané institucí pro vzdělávání dospělých Studium v chorvatském Osijeku na téma "FLOW v gamifikaci" Cílem této aktivity bylo sdílení znalostí a dovedností souvisejících s gamifikací výuky a učením prostřednictvím her pro dospělé studenty. V lednu 2023 jsem se zúčastnili na kurzu zaměřeném na koučování a emoční inteligenci ve španeslkém San Roque.

Aktivit se účastní učitelé ze sedmi partnerských institucí ze Španělska (EOI San Roque a EOI Estepona), Turecka (EFEM Akdeniz), Slovinska (STEP institut), Chorvatska (Dante a AEI Studium), Rumunska (ACTA) a České republiky (EDUCA).

 

 

 

 

 

Novinky a akce

PF 2024 PF 2024 čtvrtek 21. prosinec 2023 Přejeme krásné vánoční svátky a všechno nejlepší v novém roce všem našim...
Letní intenzivní jazykové kurzy Letní intenzivní jazykové kurzy středa 1. červen 2022 Na léto jsme pro vás připravili intenzivní týdenní jazykové kurzy angličtiny...
Letní intenzivní jazykové kurzy Letní intenzivní jazykové kurzy středa 1. červen 2022 Chtěli byste v létě trochu oprášit svoje znalosti angličtiny a rozmluvit se?...

Galerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.