Ve vzdělávacím centru Educa minulý týden začal kurz češtiny pro cizince.
Probíhá každý čtvrtek od 16 hodin do 17:30. V kurzu jsou stále volná místa.
Přihlásit se můžete na našich stránkách, emailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), nebo telefonicky (602 505 288)
Studiem češtiny pro cizince získáte možnost začlenit se do běžného života v České republice a lépe poznat nové přátele či kolegy.
Naše kurzy Vám pomohou v každodenním životě a připraví Vás jak na formální komunikaci (s úřady, pracovní) či volný čas (komunikace s rodinou, přáteli).

 

The course of czech language for foreigners begins last week at Educa.
It runs every Thursday from 4 pm to 5:30 pm. There are still vacancies in the course.
You can register on our website, by email (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) or by phone (602 505 288).
By studying Czech for foreigners, you will be able to integrate into everyday life in the Czech Republic and get to know new friends or colleagues better.
Our courses will help you in everyday life and prepare you for formal communication (with authorities, work) or leisure (communication with family, friends).

etina pro cizince

Galerie

Jste zde: Home Novinky Čeština pro cizince/Czech for foreigners
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací Rozumím