Welcome konference v Bruselu

Poslední 2 roky Educa spolu s partnery z Velké Británie, Švédska, Itálie a Francie pracuje na projektu Erasmus+ WELCOME / VÍTEJTE s tematikou integrace cizinců do společnosti Po ukončení projektu v říjnu 2018 pořádáme v Bruselu závěrečnou diseminační konferenci. Závěrečná konference projektu Welcome proběhne 16.9.2018.

Na konferenci budou představeny cíle a výstupy projektu Welcome, které jsou ve stručnosti následující:

-    Založení a odpilotování klubů Welcome ve všech partnerských zemí ve spolupráci s komunitními organizacemi.

-    Vytvoření návodu – metodiky, která usnadní založení neformálních jazykových klubů v různých organizacích včetně informací jak vést založit a vést klub, materiálů a aktivit pro výuku, různých zdrojů a webových stránek.

-    Vytvoření webové stránky, elektronické platformy se všemi aktivitami, kluby a propojení jazykových klubů do sítě v rámci EU.  Další informace o projektu naleznete zde a internetové platformě www.welcomelanguageclubs.eu nebo na facebooku projektu.

Novinky a akce

PF 2024 PF 2024 čtvrtek 21. prosinec 2023 Přejeme krásné vánoční svátky a všechno nejlepší v novém roce všem našim...
Letní intenzivní jazykové kurzy Letní intenzivní jazykové kurzy středa 1. červen 2022 Na léto jsme pro vás připravili intenzivní týdenní jazykové kurzy angličtiny...
Letní intenzivní jazykové kurzy Letní intenzivní jazykové kurzy středa 1. červen 2022 Chtěli byste v létě trochu oprášit svoje znalosti angličtiny a rozmluvit se?...

Galerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.