uvozJsme velice spokojeni s několikaletou výbornou spoluprací s vaší jazykovou školou a doufáme, že bude probíhat i nadále. Všichni lektoři jsou velice přátelští a trpěliví. Oceňujeme individuální přistup ke každému studentovi dle jeho potřeb a požadavků. Kvalitu výuky potvrzují i dobré studijní výsledky našich zaměstnanců. 

Ing. V. Compelová - Vedoucí ekonomických a provozních služeb

Strojírenský zkušební ústav, s.p.

 

uvozKurzy jazykové školy Educa navštěvuji již 3. rokem v rámci firemního jazykového vzdělávání. Dle mého názoru je úroveň výuky výborná. Oceňuji profesionální přístup lektorů, kteří se nám snaží vyjít vstříc a splňují tím naše požadavky a představy. Vzhledem k naší pracovní vytíženosti bych vyzdvihl především flexibilitu jednotlivých kantorů. Na základě těchto zkušeností doufám v pokračování kurzů v obdobném duchu.

Paní lektorka mě učí už pár let a jsem naprosto spokojená. Látku z učebnic doplňuje zajímavými tematickými články i z jiných zdrojů a rozšířila mi obzory, kde a jak mohu dále zdokonalovat svou angličtinu. A jen tak závěrem bych dodala, že je s ní možné mluvit i "lidsky" ač v angličtině :-)

Studenti ze společnosti Valbek

VALBEK-EU, a.s.

uvozFirma SILROC CZ,a.s. spolupracuje s firmou EDUCA-vzdělávací centrum od roku 2003.  Využívá zejména výuku německého a anglického jazyka pro zaměstnance přímo v sídle společnosti. Jako výrobní firma oceňujeme flexibilitu vyučujících s ohledem na naše požadavky na rozsah a čas výuky.  Realizovali jsme společně také projekt s názvem Vzdělávejte se.

A. Procházková - finanční manažer a místopředseda představenstva

SILROC CZ,a.s.

uvozS Educou jsme navázali spolupráci před 3 lety a dodnes jsme s nimi velmi spokojeni. Za tu dlouhou dobu spolupráce nás učilo více lektorů a musíme říct, že jsou všichni na velmi vysoké úrovni. Jejich kurzy jsou vedené profesionálně i zábavně.

Václav Růža - vedoucí logistiky

ALFASPED LOGISTIK s.r.o.

uvozS paní lektorkou jsem velmi spokojena. Výuka je svižná, hodně procvičujeme a komunikujeme. Paní lektorka využívá různé zdroje, několik různých učebnic a z každé vybírá to, co je potřeba. Není fixována pouze na jednu učebnici, což si myslím, že je dobře.
Zatím jsme se nedostali k obchodní francouzštině, kterou potřebuji. Chápu ale, že bez základů to nelze a je potřeba se nejdříve rozmluvit, osvěžit gramatiku a následně na obchodní francouzštinu navázat.


V. Janečková

Teneo s.r.o.

uvozZa naši organizaci vyslovuji maximální spokojenost. Nevidím nikde nic, co by volalo po zlepšení. Paní lektorka je přátelská, ale důsledná (což my žáci potřebujeme), srozumitelná a empatická. Za nás jednička s hvězdičkou :-).

Ing. J. Čacká - ředitelka pobočky

Ústav pro hospodářskou úpravu lesů Brandýs nad Labem

uvozLektoři společnosti Educa učí v A. RAYMOND JABLONEC s.r.o. angličtinu a němčinu. Ceníme si zejména profesionálního přístupu, spolehlivosti a ochoty domluvit se. Educa nám vychází vstříc, paní Kořánová a její kolegyně se snaží vyhovět všem našim požadavkům a hledají neúnavně řešení a vhodného lektora nebo lektorku. A to není vždy jednoduché. S Educou budeme ve výuce jazyků rádi i nadále spolupracovat.

A.Tomandlová  - HR Manager

 

uvozJelikož docházím na skupinovou výuku, mohu mluvit jen za sebe, ale slyšela jsem i od dvou posluchaček, že jsou s paní lektorkou spokojeni. Já osobě jsem šťastná, že nás lektorka vyučuje v britské angličtině, téměř jako rodilá mluvčí. Jinak jsme s Educou jako s dodavatelem cizích jazyků velmi spokojeni. Oceňuji dobrou komunikaci, rychlé jednání a velké množství lektorů.

A. Johnová - referentka personálního oddělení

Jablotron

uvozSpolečnost Educa zajišťuje v naší firmě výuku německého jazyka. Naše spolupráce probíhá k plné spokojenosti již několik let. Děkujeme.

Pavel Lukáš - HR Manager

Inteva Products Czech Republic a.s.uvozZpětná vazba od nás je velice pozitivní a kolegové si novou lektorku velice chválí, dokonce i stoupl zájem o kurzy a zvedla se účast a z toho mám radost já. Takže za mě plná spokojenost!!!


J. Vávra - ředitel společnosti
Šroubárna Turnov, a.s.

uvozJsme s lektorkou angličtiny velmi spokojeni, její vyučovací hodiny jsou přínosem a nejsou nudné. Spolupráce s Vámi je výborná a těšíme se na hodiny s vašimi lektory.

V. Šepsová

ESET

uvozVše probíhá skvěle, paní lektorka naprosto splňuje naše představy a požadavky. Na hodiny se připravuje, je spolehlivá.

A. Víravová - Disponent

Gebrüder Weiss spol. s r.o.

 

Byli jste s naší spoluprácí také spokojeni? Máte nějaké připomínky či návrhy? Budeme moc rádi, když nám napíšete.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.