WORKSHOPY PŘÍRODNÍ KOSMETIKY

Přijďte se odreagovat a vyrobit si voňavou přírodní kosmetiku.

Kosmetiku Vás bude učit vyrábět zkušená lékárnice Mgr. Helena Chytrová.

  • Naučíte se orientovat v surovinách a ingrediencích, z kterých budeme domácí kosmetiku vyrábět.
  • Ukážeme si, jak jednoduše a s minimem úsilí kosmetiku vyrobit doma, přesně podle vašich potřeb a požadavků, bez konzervačních látek.
  • Domů si odnesete spoustu receptů a všechny vyrobené produkty. Ale hlavně pocit, že pečovat o sebe není nic rozmařilého nebo zbytečného, ale nádherný rituál, který Vám dodá sílu a energii.

" Jak komunikuje naše  tělo s chemickými látkama obsaženými v kosmetice?"

Krém na obličej ovlivní, jakou budete mít náladu??   ANO

To, co si namažeme na svoji kůži a tělo může ovlivnit, jak se cítíme a jakou máme náladu!!!

Naše tělo se skládá z buněk. Ty spolu komunikují pomocí tří komunikačních systémů( Nervový , hormonální a imunita) , aby  udržely stále vnitřní prostředí. Když je komunikace správná, vše je v pořádku.

Problém nastane, když se do těla dostane toxin. Může to být virus nebo třeba chemická látka obsažená v kosmetice. Řada toxinů může podávat tělu falešné informace. A jsme u jádra věci. 

Bohužel věškeré škodlivé chemii se vyhnout nemůžeme, ale můžeme se snažit ji maximálně eliminovat. V našich kurzech se podíváme, na které látky obsažení v kosmetice se zaměřit a které vynechat či omezit. Které chemické látky obsažené v kosmetice  mohou tělu poskytovat falešné informace, a tím ovlivnit, jak se citíme nebo zde budeme nemocní.

Vždy si probereme jednotlivé oblasti péče o tělo, zaměříme se na nejvíce problematické chemické sloučeniny obsažené v kosmetice a jako falešniou informaci tělu dávají. Ukážeme si zdravou variantu a naučíme se ji vyrábět doma."

„Kůže patří mezi největší přijímací orgán našeho těla, proto je velice důležité, co si na sebe „namažeme“. Jakou péči si věnujeme.  I léky se dostává do těla kůží, touto cestou se do těla dostane i velké množství látek, které na sebe bez rozmyslu namažeme. Proto jsem pro Vás připravila  odpolední seminář, kde si ukážeme, jak si doma vyrobit vše, co potřebujeme k péči o svoje tělo.“  Mgr. Helena Chytrová

Podívejte se na seznam našich vypsaných seminářů a workshopů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.