PROJEKTY

BETTER TEACHERS

Tento project je podporován Evropskou komisí v rámci programu Celoživotního vzdělávání.

Program: Leonardo

Doba trvání: 2008 - 2009

Cíl projektu:

Tento projekt umožní 3 metodikům/školitelům jazykového vzdělávání dospělých zúčastnit se dvojtýdenní pracovní stáže v Lancastr Morecambe College (LCM)ve Velké Británii.

 

Realizace stáže: 1. - 12.6. 2009

V období od 1. do 12. června Andrea Vlachovská, Mgr. Vojtěch Čejka a PhDr. Eva Kořánová navštívili Lancaster a Morecambe College v Morecambe ve Velké Británii. V průběhu dvojtýdenního studijního pobytu jsme měli možnost navštívit různé hodiny angličtiny pro cizince, diskutovali jsme se studenty a učiteli, s organizátory jazykového vzdělávání. Tato pracovní stáž (job shadowing) byla pro nás jedinečnou možností vidět své kolegy při práci, dozvědět se jak se učí cizí jazyky ve Velké Británii, asistovat při výuce, zjistit víc o vzdělávání dospělých obecně a speciálně o jazykovém vzdělávání. Kromě toho byl pro nás z jazykového hlediska přínosný i samotný pobyt. Kromě pracovního programu jsem měli možnost hodně cestovat, navštívili jsme Blackpool, Liverpool, Hadrianovu zeď, Lockerbee, .... a mnohá další místa. Získali jsme hodně zkušeností a to nejen pracovních ale i mezikulturních, poznali nové lidi, kolegy. Pracovní pobyt určitě splnil svůj cíl.

Galerie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.