erasmusmini

Projekt Advantage – enterprising older woman.

Máme pro Vás exkluzivní nabídku. V rámci projektu Advantage připravujeme vzdělávací program pro budoucí mentorky, který bude pro vás úplně zdarma, je totiž financovaný v rámci projektu. Program bude on-line, takže nemusíte nikam chodit, ani se bát o svoji  bezpečnost.

Program je určen pro ženy ve věku 50+ (v odůvodněných případech od 45+) které mají zájem využít své životní a pracovní zkušenosti a pomoci jiným ženám rozvíjet dovednosti, které mohou použít v podnikání nebo ve své práci. Nejsou nutné žádné předchozí dovednosti ani kvalifikace. Mentorování je dovednost, která vám pomůže rozšířit svoje kontakty, může přinést nové obchodní příležitosti, rozvine vaše komunikační a koučovací dovednosti a pomůže vám i v obasti sebereflexe. To vše vás naučíme. 

Zájemce o účast na programu právě hledáme. Pokud máte zájem a splńujete podmínky, prosím, napište nám nebo předejte tuto informaci svým známým

Kromě budoucích mentorek hledáme i ženy stejného věku, které by chtěli pomoct a poradit s podnikáním nebo profesí.

Připojte se k projektu Advantage, který spojuje a podporuje ženy ve věku 50+ skrze celou Evropu a snaží se podpořit jejich usilí a snahu v jejich současném nebo novém podnikatelském záměru.

Neváhejte a kontaktujte nás pro další informace na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

laptop kopie

 

Galerie

Jste zde: Home Novinky Exkluzivní nabídka - vzdělávací program pro mentorky zdarma
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací Rozumím