SEMINÁŘE

Semináře

WORKSHOPY PŘÍRODNÍ KOSMETIKY

Přijďte se odreagovat a vyrobit si voňavou přírodní kosmetiku.

Kosmetiku Vás bude učit vyrábět zkušená lékárnice Mgr. Helena Chytrová.

  • Naučíte se orientovat v surovinách a ingrediencích, z kterých budeme domácí kosmetiku vyrábět.
  • Ukážeme si, jak jednoduše a s minimem úsilí kosmetiku vyrobit doma, přesně podle vašich potřeb a požadavků, bez konzervačních látek.
  • Domů si odnesete spoustu receptů a všechny vyrobené produkty. Ale hlavně pocit, že pečovat o sebe není nic rozmařilého nebo zbytečného, ale nádherný rituál, který Vám dodá sílu a energii.

23. 2. 2018 17:00-19:30 (20:00)

Těšit se můžete na:
  • Jelikož se nám pomalu, ale jistě blíží jaro, budeme se věnovat především našim nehtům a jak jim dodat lesk a sílu. Vyrobíme si proto pečující olej na nehty.
  • Nezapomeneme ani na péči o naše nohy, aby jsme mohli s prvním sluníčkem vytáhnout sandálky.
  • Celé tělo budeme rozmazlovat novým tělovým krémem a paní Chytrová toho má připraveného ještě mnohem více - dokonce mi prozradila, že má nachystanou novou specialitu v podobě tuhého tělového krému (ještě potvrdíme).
 
Cena za workshop včetně ingrediencí je 450 Kč

 

„Kůže patří mezi největší přijímací orgán našeho těla, proto je velice důležité, co si na sebe „namažeme“. Jakou péči si věnujeme.  I léky se dostává do těla kůží, touto cestou se do těla dostane i velké množství látek, které na sebe bez rozmyslu namažeme. Proto jsem pro Vás připravila  odpolední seminář, kde si ukážeme, jak si doma vyrobit vše, co potřebujeme k péči o svoje tělo.“  Mgr. Helena Chytrová

 
Přihlásit se také můžete telefonicky na 602 505 288 nebo emailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kurzy výživy

Už jste se u nás naučili, jak si vyrobit zdravou přírodní kosmetiku. Nekažte to tím, co jíte. Má to na vaše zdraví ještě větší vliv než to, co na sebe mažete. Kurz bude rozdělen do dvou částí. Nečekejte od něj složité diety a ani zaručené hubnoucí tipy. Cílem našeho kurzu je naučit Vás, jak o sebe pečovat výživou a jíst tak, abychom si neubližovali.

1. část 9. 3. 2018, 17:00 - 20:00

Naučme se o sebe pečovat výživou tak, aby naše tělo dostalo vše potřebné a na oplátku bylo zdravé, krásně vyživené a dobře nám sloužilo.

Na příkladu zdravého talíře si ukážeme, které živiny naše tělo potřebuje a jak si takový talíř připravit. Probereme správné tuky, bílkoviny a sacharidy. Vysvětlíme si, k čemu naše tělo jednotlivé živiny potřebuje, jak se v těle zpracovávají a využívají.

2. část 23. 3. 2018, 17:00 - 20:00

V druhé části si osvojíme, co nakupovat v přeplněném obchodě, které potraviny pro nás vybrat a jak je spolu zkombinovat.Probereme potraviny vhodné k snídani, k obědu a k večeři. Ukážeme si, jak sestavit týdenní jídelníček a něco drobného si uvaříme.

Na seminář je nutné se přihlásit dopředu - nejpozději 9. 3. v 16:30 a 23. 3. v 16:30. Semináře na sebe navazují, ale není podmínkou zúčastnit se obou částí.

 

Galerie

Jste zde: Home Další služby Semináře