Educa - Jazyková škola Jablonec, kurzy, překlady

Jazykové kurzy, překlady, rekvalifikace

testy educa
Educa-JBC - Moodle
Animace v cestovním ruchu

SLEVA 10 - 30%

Anketa

Jaké kurzy byste uvítali v naší nabídce?
 

Jsme členy:

Hospodářská komora

logo_aivd_cr_0jpg.jpg

 

Kalendář akcí

září 2016 - červen 2017

Pomaturitní studium angličtiny  2016 - 2017

červenec, srpen

Letní jazykové kurzy

léto

Zápis do kurzů už probíhá

1.11.-11.11.2016

Daňová evidence intenzivní rekvalifikace

12.11.-17.12.2016

Daňová evidence rekvalifikace

23.9.-16.12.2016

Účetnicví rekvalifikace 

od 19.9. 2016

Zahajování jazykových kurzů

1.10.2016-14.1.2017

Mzdové účetnictví rekvalifikace

1.10.2016-28.1.2017

Účetnictví rekvalifikace 

28.9.2016

Státní svátek - neučíme

Kompletní kalendář akcí

SETKÁNÍ S RAKOUSKÝM PREZIDENTEM Delegace z Educy - vzdělávacího centra  z Jablonce se minulý týden zúčastnila mezinárodního setkání vzdělávacích expertů  ve Vídni v rámci spolupráce na projektu SustAEnable. Schůzku uspořádala Asociace institucí pro vzdělávání ... V ČERVNU 10% SLEVA NA KURZY OD ZÁŘÍ Chtěli byste se cítit jistější při Vašich cestách a lépe se domluvit v hotelech, na nádraží nebo jen tak pokecat s místními? Chcete udělat mezinárodní jazykovou zkoušku a zvýšit svoje šance na vysokou školu? Používáte jazyk v ...
27.5. Zveme na workshop pro učitele cizích jazyků 27.5. 2016, tj v pátek od 16,30 se v Educe - vzdělávacím centru, s.r.o. v Jablonci n. N. uskuteční workshop pro učitele cizích jazyků. Workshop je zdarma a získáte na něm přístup k desítkám zpracovaných zajímavých aktivit z angličtiny, ... LETNÍ JAZYKOVÉ KURZY Nečekejte na září a přihlašte se už teď na některý z letních konverzačních kurzů angličtiny, španělštiny a dalších jazyků dle zájmu. Rošíříte si slovní zasobu, zdokonalíte mluvní schopnosti i pohotovost vyjadřování.  Kurzy ...
Archív novinek
Nabídka vzdělávacích programů Tisk Email

Pusťte si video a uvidíte, jak to u nás vypadá!

 

Ve vzdělávacím centru EDUCA máte možnost studovat:

JAZYKOVÉ KURZY

Vyberte si z následující nabídky jazyků:

 

V případě zájmu zajistíme i výuku dalších jazyků. Tyto jazyky můžete studovat v otevřených jazykových kurzech pro veřejnost nebo individuálně v kurzech 1+1 s garancí lektora.

Kromě běžných kurzů jsou oblíbené konverzační jazykové kurzy s rodilým mluvčím nebo přípravné jazykové kurzy ke zkouškám.

Největší zájem je o přípravné kurzy na Cambridge zkoušky, kurz FCE a kurz PET.

 

Jazykové kurzy nabízíme v úrovních A1, A2, B1, B2, C1, C2 Evropského referenčního rámce (CEFR). V tabulce jazykových úrovní najdete porovnání „klasických“ úrovní záčátečník, mírně pokročilý, středně pokročilý, více pokročilý, pokročilý a úrovní CEFR A1-C2 a taky jak dlouho musíte studovat k dosažení jednotlivých úrovní. V tabulce Přehled jazykových zkoušek najdete mezinárodní zkoušky z různých jazyků a státní jazykové zkoušky a stupeň jejich obtížnosti.

 

FIREMNÍ JAZYKOVÉ KURZY - ZLEPŠÍ KOMUNIKAČNÍ DOVEDNOSTI VAŠICH ZAMĚSTANCŮ!

Firemním klientům nabízíme jazykové kurzy pro firmy, které jsou „šité na míru“ dle potřeb každé společnosti.

 

 

ODBORNÉ JAZYKOVÉ KURZY - ZVYŠTE SVOU KVALIFIKACI A ZÍSKEJTE LEPŠÍ PRACOVNÍ POZICI!

Pro pokročilejší studenty anglického jazyka nabízíme odborné jazykové kurzy, zaměřené např. na:

 

  • efektivní prezentace
  • schůzky
  • obchodní vyjednávání
  • telefonování
  • finance
  • angličtinu pro sekretářky a další dovenosti

 

Vaše možnosti pro uplatnění na trhu práce zvyšuje znalost obchodní angličtiny. Přečtěte si více o kurzech Business English Basic či  Marketing – International Trade. Pro pracovníky v oblasti lidských zdrojů je určen jazykový kurz angličtiny Human Resources a v oblasti automobilového průmyslu kurz Automotive Industry.

 

Jazykové kurzy

NEMÁTE ČAS? - STUDUJTE JAZYKY INTENZIVNĚ!

Pusťte se do studia jazyků formou intenzivních jazykových kurzů, které nabízíme jako otevřené kurzy pro veřejnost např. jako jarní nebo letní jazykové kurzy nebo pro firmy.

POČÍTAČOVÉ KURZY

Počítačové kurzyPro zájemce o rekvalifikaci je určený rekvalifikační kurz Základy obsluhy osobního počítače, který je nejoblíbenějším a nejnavštěvovanějším kurzem a rekvalifikační kurz Obsluha osobního počítače. Oba dva kurzy jsou připraveny dle standardů ECDLext (European Computer Driving Licence). Dále nabízíme jednodenní intenzivní  PC kurzy

Kurzy účetnictví a daňové evidence - rekvalifikační

MS Word, MS Excel, Internet a tvorba www, Powerpoint prezentace.

 

KURZY ÚČETNICTVÍ A DAŇOVÉ EVIDENCE

Nabízíme různé varianty kurzů daňové evidence a kurzů účetnictví. Tyto jsou určeny buď pro úřady práce, nebo je nabízíme jako kurzy pro veřejnost přímo pro pro zájemco o rekvalifikaci nebo zvýšení kvalifikace. Všechny alternativy kurzů účetnictví a daňové evidence jsou rekvalifikační kurzy.

 

AKREDITOVANÉ KURZY

Educa – vzdělávací centrum je akreditovanou institucí MŠMT ČRext v systému dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků. Všechny kurzy angličtiny jsou akreditovány.

REKVALIFIKAČNÍ KURZY

Jsme akreditovanou institucí MŠMT ČR s právem udělovat certifikát o rekvalifikaciext s celostátní platností v následujících kurzech: Základy obsluhy osobního počítače, Obsluha osobního počítačeDaňová evidence a Účetnictví, Základy podnikání – různé alternativy kurzů například pro absolventy ZŠ, SŠ, kurzy vedeny tzv. „v ruce“ nebo na PC, s modulem výuky anglického jazyka nebo bez něj.

PŘEKLADY

Překlady a korektury textů z a do angličtiny, němčiny, italštiny, španělštiny, portugalštiny, čínštiny, ruštiny, slovenštiny, polštiny. Jsme smluvním partnerem Evropské Komiseext pro překlady už od roku 2005.