Educa - Jazyková škola Jablonec, kurzy, překlady

Jazykové kurzy, překlady, rekvalifikace

testy educa
Educa-JBC - Moodle
Animace v cestovním ruchu

SLEVA 10 - 30%

Anketa

Jaké kurzy byste uvítali v naší nabídce?
 

Jsme členy:

Hospodářská komora

logo_aivd_cr_0jpg.jpg

 

Kalendář akcí

od 1.2.2017

Začíná nový semestr jazykových kurzů

7.2.-27.6.2017

Angličtina pro úplné začátečníky - nový kurz

10.2.-30.6.2017

Angličtina pro děti 8-10let

13.3.-30.3.2017

Mzdové účetnictví intenzivní rekvalifikace

14.4. a 17.4.2017

Velikonoční svátky - neučíme

1.5. a 8.5. 2017

Státní svátky - neučíme

17.5.2017

50% sleva na otevřené jazykové kurzy pro veřejnost

Od 13.6. 2017

Zahájen hlavní zápis do kurzů září 2017 - leden 2018 - 10% sleva

červenec, srpen

Letní jazykové kurzy

28.10.2017

Státní svátek - neučíme

Kompletní kalendář akcí

Daňová evidence Rekvalifikační kurz
Nový termín kurzu daňové evidence je vypsaný od 4.3. do 8.4 201, vždy v soboty od 8:00 do 15:30. daňová evidence je určen především účetním nebo podnikatelům-živnostníkům, fyzickým osobám a všem, kteří mají
...
JAZYKOVÉ KLUBY PRO MIGRANTY Projekt WELCOME (Vítejte) - JAZYKOVÉ kluby pro migranty. Cílem projektu je zajistit lepší přístup migrantů k informacím a začleňování do společnosti vytvořením neformálních jazykových klubů, zpracováním jejich metodiky a materiálů ...
Nový kurz angličtiny pro začátečníky úterý 17:45 - 19:15
Otevíráme nový kurz angličtiny pro úplné / falešné začátečníky. Kurz bude probíhat v od 7.2. do 27.6.2017. Začněte se učit angličtinu pěkně od začátku a položte pevné základy pro svůj jazykový rozvoj. Chystáte
...
Angličtina pro děti 8-10let 8-10let
Otevíráme nový kurz angličtiny pro děti ! V kurzu zbývají poslední tři volná místa - neváhejte a přihlaste své děti. Kurzy angličtiny pro děti v Educe jsou plné SMÍCHU, HER a RADOSTI! Tento kurz je veden zkušenou lektorkou s
...
Archív novinek
Nabídka vzdělávacích programů Tisk Email

Pusťte si video a uvidíte, jak to u nás vypadá!

 

Ve vzdělávacím centru EDUCA máte možnost studovat:

JAZYKOVÉ KURZY

Vyberte si z následující nabídky jazyků:

 

V případě zájmu zajistíme i výuku dalších jazyků. Tyto jazyky můžete studovat v otevřených jazykových kurzech pro veřejnost nebo individuálně v kurzech 1+1 s garancí lektora.

Kromě běžných kurzů jsou oblíbené konverzační jazykové kurzy s rodilým mluvčím nebo přípravné jazykové kurzy ke zkouškám.

Největší zájem je o přípravné kurzy na Cambridge zkoušky, kurz FCE a kurz PET.

learningaforeignlanguagejpg.jpg

 

Jazykové kurzy nabízíme v úrovních A1, A2, B1, B2, C1, C2 Evropského referenčního rámce (CEFR). V tabulce jazykových úrovní najdete porovnání „klasických“ úrovní záčátečník, mírně pokročilý, středně pokročilý, více pokročilý, pokročilý a úrovní CEFR A1-C2 a taky jak dlouho musíte studovat k dosažení jednotlivých úrovní. V tabulce Přehled jazykových zkoušek najdete mezinárodní zkoušky z různých jazyků a státní jazykové zkoušky a stupeň jejich obtížnosti.

 

FIREMNÍ JAZYKOVÉ KURZY - ZLEPŠÍ KOMUNIKAČNÍ DOVEDNOSTI VAŠICH ZAMĚSTANCŮ!

Firemním klientům nabízíme jazykové kurzy pro firmy, které jsou „šité na míru“ dle potřeb každé společnosti.

 

 

ODBORNÉ JAZYKOVÉ KURZY - ZVYŠTE SVOU KVALIFIKACI A ZÍSKEJTE LEPŠÍ PRACOVNÍ POZICI!

Pro pokročilejší studenty anglického jazyka nabízíme odborné jazykové kurzy, zaměřené např. na:

 

  • efektivní prezentace
  • schůzky
  • obchodní vyjednávání
  • telefonování
  • finance
  • angličtinu pro sekretářky a další dovenosti

 

Vaše možnosti pro uplatnění na trhu práce zvyšuje znalost obchodní angličtiny. Přečtěte si více o kurzech Business English Basic či  Marketing – International Trade. Pro pracovníky v oblasti lidských zdrojů je určen jazykový kurz angličtiny Human Resources a v oblasti automobilového průmyslu kurz Automotive Industry.

 

Jazykové kurzy

NEMÁTE ČAS? - STUDUJTE JAZYKY INTENZIVNĚ!

Pusťte se do studia jazyků formou intenzivních jazykových kurzů, které nabízíme jako otevřené kurzy pro veřejnost např. jako jarní nebo letní jazykové kurzy nebo pro firmy.

POČÍTAČOVÉ KURZY

Počítačové kurzyPro zájemce o rekvalifikaci je určený rekvalifikační kurz Základy obsluhy osobního počítače, který je nejoblíbenějším a nejnavštěvovanějším kurzem a rekvalifikační kurz Obsluha osobního počítače. Oba dva kurzy jsou připraveny dle standardů ECDLext (European Computer Driving Licence). Dále nabízíme jednodenní intenzivní  PC kurzy

Kurzy účetnictví a daňové evidence - rekvalifikační

MS Word, MS Excel, Internet a tvorba www, Powerpoint prezentace.

 

KURZY ÚČETNICTVÍ A DAŇOVÉ EVIDENCE

Nabízíme různé varianty kurzů daňové evidence a kurzů účetnictví. Tyto jsou určeny buď pro úřady práce, nebo je nabízíme jako kurzy pro veřejnost přímo pro pro zájemco o rekvalifikaci nebo zvýšení kvalifikace. Všechny alternativy kurzů účetnictví a daňové evidence jsou rekvalifikační kurzy.

 

AKREDITOVANÉ KURZY

Educa – vzdělávací centrum je akreditovanou institucí MŠMT ČRext v systému dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků. Všechny kurzy angličtiny jsou akreditovány.

REKVALIFIKAČNÍ KURZY

Jsme akreditovanou institucí MŠMT ČR s právem udělovat certifikát o rekvalifikaciext s celostátní platností v následujících kurzech: Základy obsluhy osobního počítače, Obsluha osobního počítačeDaňová evidence a Účetnictví, Základy podnikání – různé alternativy kurzů například pro absolventy ZŠ, SŠ, kurzy vedeny tzv. „v ruce“ nebo na PC, s modulem výuky anglického jazyka nebo bez něj.

PŘEKLADY

Překlady a korektury textů z a do angličtiny, němčiny, italštiny, španělštiny, portugalštiny, čínštiny, ruštiny, slovenštiny, polštiny. Jsme smluvním partnerem Evropské Komiseext pro překlady už od roku 2005.